Lütfen bekleyin 5 saniye içinde bu pencere kapanacaktır. Yada kapatmak için çarpıya basınız.

NEDEN BOŞNAK

Neden Boşnak Börekçi'yi tercih etmelisiniz

FRANCHISING

NEDEN BOŞNAK
BOŞNAK BÖREKÇİSİ,
markasının kuruluşundan günümüze kadar ki sürede oluşturmuş olduğu politika ve hedeflere sadık kalarak ilerlediği yolda, lezzet zincirine dahil olmak isteyen yatırımcılara sağladığı franchising hizmetini nitelikli kılan olay; Her yeni gün de şubelerinin bulunduğu lokasyonlara en taze, günlük ürünlerini servis ağı ile ulaştırmasıdır.

Bir annenin kültürel miras ile yoğurduğu hamurda hayat buldu Boşnak Böreği. Bir şube ile başlayıp, büyüyen bir sevgi ile yayıldık Türkiye’nin dört bir yanına. 70’den fazla ürün gamı ile 7’den 70’e herkesin damak zevkine uygun lezzetleri getirdik sizlere. Büyük bir aile olduk. Her geçen gün büyüyen ailemizde sizlerle yaşıyoruz, paylaşıyoruz her anı.
BUĞDAYIN HAYAT BULDUĞU YER
Boşnak Böreği bir kültürdür. Yapılması, sunulması, tadı her biri derin anlamlar taşır.

Boşnak Böreği, kültürün, paylaşmanın, misafirperverliğin, iyi-kötü zamanların vazgeçilmezidir.

Boşnak Böreği bizim için hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. İçinde sevgiyi, kültürü, kıymet bilmeyi taşır. Bir mirastır, Balkan’ların zor zamanlarının izlerini taşır. Samimiyettir, sıcaklıktır. Güzel sohbetlerin baş tacıdır.

Öğrenmesi, öğretmesi başlı başına bir ritüeldir. Annelerden kızlarına kalan en büyük mirastır. İçinde huzuru, samimiyeti taşır. Sevginin en doğal hali, buğdayın yaşam bulmuş şeklidir. Her öğün, her an yanınızda olabilecek bir dostunuz gibidir. Bir ilham kaynağıdır.

İçinde toprağın kokusunu, doğallığı barındırır. Kimi peynirli sever, kimi patatesli, kimi ıspanaklı… İçindeki lezzetler farklı olsa da doğallık, samimiyet hep aynıdır.

Boşnak Böreği’nin geçmişten günümüze kültürümüzdeki etkisi, birleştiriciliği bir hikayedir. Bu hikayede “Boşnak Börekçisi” olarak bize düşen, annelerimizden kalan bu mirası gelecek kuşaklara aktarmaktır.
BOŞNAK BÖREĞİ DOĞALLIKTIR
Doğallığında Buluştuğumuz Dostluklar...

Hamurunun doğallığından gelen eşsiz lezzetler, annelerin elleriyle buluşarak bizi aynı mutluluk çatısı altında topladı. Her ürünün her parçasında sevgi taşıyan bu lezzetler bize büyüklerimizden miras kaldı. Her tadı paylaşarak, yeni dostluklara yolculuk yapıyor, Boşnak Börekçi ailemizi büyütüyoruz.
KONSEPTİMİZ
32 Yıllık Geçmişin Lezzetini En Saf Haliyle Yaşayın Diye…

Annelerin ellerinden en doğal lezzetleri sizlere sunan Boşnak Börekçi olarak, konseptiyle desteklediğimiz şubelerimizde, gerçek tatların keyfini sürmenizi sağlıyoruz. Unutulmaz tatların ruhunu şubelerimize de yansıtarak, akıllarda kalıcı keyifli anlarınıza eşlik ediyoruz.

Gün geçtiktikçe büyüyen ailemiz, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmasını amaçladığımız dostluğumuzu aynı çatı altında birleştirerek, aynı konsept ile destekleyerek aynı ortamda, hem damak zevkinize hem de ruhunuza dokunmayı hedefledik.